Plugins - Akismet - en to lt translation catalogue (210 entries)

en: Akismet detailed stats
lt: Išsami Akismet statistika

en: Back to settings
lt: Atgal į nustatymus

en: Subscription type
lt: Prenumeratos tipas

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms.
lt: Akismet gali rodyti reikiamus pranešimus lankytojams prie komentarų formų, kad jūsų tinklalapis praneštų jiems apie duomenų saugą, taip atitikdamas duomenų apsaugos įstatymus, pavyzdžiui, GDPR.

en: Spam filtering
lt: Apsauga nuo brukalų

en: API key
lt: API raktas

en: Akismet stats
lt: Akismet statistika

en: Akismet is active and ready to stop spam. Your site&#8217;s spam statistics will be displayed here.
lt: Akismet yra įjungtas ir pasiruošęs stabdyti brukalus. Čia bus rodoma veiklos statistika.

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
lt: WP-Cron išjungtas su DISABLE_WP_CRON konstanta. Pakartotiniai komentarų patikrinimai gali veikti netinkamai.

en: (opens in a new tab)
lt: (atsidaro naujame naršyklės skirtuke)

note: translators: The placeholder is the name of a subscription level, like "Plus" or "Enterprise" .
en: Upgrade to %s
lt: Pirkti versiją %s

en: Upgrade your subscription level
lt: Pirkti aukštesnį prenumeratos lygį

en: Learn more about usage limits.
lt: Sužinokite daugiau apie naudojimosi limitus.

note: translators: The first placeholder is a date, the second is a (formatted) number, the third is another formatted number.
en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
lt: Nuo %1$s Jūsų paskyra atliko %2$s API užklausas. Jūsų plano limitas yra %3$s.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis viršijo Jūsų plano limitą tris mėnesius iš eilės. Todėl apribijome Jūsų paskyrą iki šio mėnesio pabaigos. Norėdami nuimti ribojimą, įsigykite didesnį Akismet planą.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis artėja prie Jūsų plano limito trečią mėnesį iš eilės. Jei pasieksite savo limitą, turėsime apriboti Jūsų paskyrą. Norėdami nuimti ribojimą, turėsite įsigyti didesnį Akismet planą.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis viršijo Jūsų plano limitą du mėnesius iš eilės. Jei kitą mėnesį vėl viršysite savo limitą, turėsime apriboti Jūsų paskyrą. Norėdami nuimti ribojimą, turėsite įsigyti didesnį Akismet planą.

en: Your account has been restricted
lt: Jūsų paskyra yra apribota

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis artėja prie Jūsų plano limito.

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
lt: Jūsų Akismet užklausų kiekis viršijo Jūsų plano limitą.

note: translators: The placeholder is a URL to the Akismet contact form.
en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
lt: Įrašykite naują raktą arba <a href="%s" target="_blank">susisiekite su Akismet klientų aptarnavimo komada</a>.

en: Your API key is no longer valid.
lt: Jūsų API raktas nebegalioja.

note: translators: The placeholder is for showing how much of the process has completed, as a percent. e.g., "Checking for Spam (40%)"
en: Checking for Spam (%1$s%)
lt: Tikriname dėl šlamšto (%1$s%)

en: No comment history.
lt: Komentarų istorijos nėra.

en: Akismet was unable to recheck this comment.
lt: Akismet negalėjo iš naujo patikrinti šio komentaro.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
lt: Akismet nepavyko patikrinti šio komentaro, bet vėliau tai bus automatiškai bandoma pakartoti.

note: translators: The placeholder is a WordPress PHP function name.
en: Comment was caught by %s.
lt: Komentarą užfiksavo %s.

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
lt: Akismet dar nesukonfigūruotas. Įrašykite API raktą.

en: Enter your API key
lt: Įrašykite savo API raktą

en: Set up a different account
lt: Sukurkite kitą paskyrą

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
lt: Norėdami įjungti šlamšto filtravimą šiame tinklalapyje, susikurkite Akismet paskyrą.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
lt: Akismet negalėjo iš naujo patikrinti, ar jūsų komentaruose nėra šlamšto.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
lt: Jūs neturite teisių šiam veiksmui.

en: Stats response could not be decoded.
lt: Nepavyko iššifruoti statistikos užklausos atsako.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
lt: Šiuo metu nepavyksta gauti statistikos. Pabandykite dar kartą.

en: API key must be set to fetch stats.
lt: Statistikai gauti reikalingas API raktas.

en: Do not display privacy notice.
lt: Nerodyti privatumo pranešimo.

en: Display a privacy notice under your comment forms.
lt: Rodyti pranešimą dėl privatumo po komentarų formomis.

en: Akismet privacy notice
lt: Akismet pranešimas dėl privatumo

en: Privacy
lt: Privatumas

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
lt: Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys</a>.

en: Comment discarded.
lt: Komentaras užblokuotas.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
lt: Tinklalapio API raktas įrašytas tiesiogiai kode todėl jo neįmanoma ištrinti.

en: The value provided is not a valid and registered API key.
lt: Įrašyta reikšmė nėra tinkamas ar veikiantis API raktas.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
lt: Tinklalapio API raktas įrašytas tiesiogiai kode todėl jo neįmanoma pakeisti per API.

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
lt: Pageidaujamas statistikos laikotarpis. Galimybės: 60 dienų, 6 mėnesiai, visų laikų statistika

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lt: Jei įjungta, komentarų sąrašo puslapyje, šalia kiekvieno komentaro autoriaus bus rodomas jo parašytų ir patvirtintų komentarų kiekis.

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
lt: Jei įjungta, Akismet automatiškai ištrins pačius akivaizdžiausius brukalus vietoj jų perkėlimo į Brukalų aplanką.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
lt: 12 simbolių Akismet API raktas. Gaukite savo per akismet.com/get/

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
lt: Jūsų tinklalapis negali prisijungti prie Akismet serverių.

note: translators: %s is the wp-config.php file
en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
lt: Akismet API yra įrašytas šio tinklalapio %s faile.

en: Manual Configuration
lt: Rankinis konfigūravimas

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
lt: Šiame puslapyje galite pakeisti Akismet nustatymus ir peržiūrėti statistiką.

en: Connect with API key
lt: Prisijungti su API raktu

note: translators: %s is the WordPress.com username
en: You are connected as %s.
lt: Jūs prisijungėte kaip %s.

en: Connect with Jetpack
lt: Prisijungti per Jetpack

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
lt: Naudokite savo Jetpack prieigą Akismet aktyvavimui.

en: Eliminate spam from your site
lt: Apsaugokite savo tinklalapį nuo brukalų

note: translators: The placeholder is a URL for checking pending comments.
en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
lt: Ar norėtumėte <a href="%s">patikrinti patvirtinimo laukiančius komentarus</a>?

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
lt: Akismet jau saugo Jūsų tinklalapį nuo brukalų. Sėkmės!

en: Set up your Akismet account
lt: Sukonfigūruokite savo Akismet paskyrą

en: Detailed stats
lt: Išsami statistika

en: Statistics
lt: Statistika

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
lt: Akismet yra naudojamas milijonuose tinklalapių, ir šiuo metu yra bene geriausias būdas  <strong>apsaugoti savo tinklalapį nuo brukalų</strong>. Šis įskiepis saugo Jūsų tinklalapį net kai Jūs miegate. Norėdami pradėti jį naudoti, eikite į <a href="admin.php?page=akismet-key-config">puslapį Akismet nustatymai</a> ir įrašykite savo API raktą.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
lt: Akismet yra naudojamas milijonuose tinklalapių, ir šiuo metu yra bene geriausias būdas  <strong>apsaugoti savo tinklalapį nuo brukalų</strong>. Jūsų tinklalapyje apsaugos nustatymai yra pilnai sukonfigūruoti ir jis yra saugomas net kai Jūs miegate.

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
lt[0]: %s komentaras pažymėtas kaip brukalai.
lt[1]: %s komentarai pažymėti kaip brukalai.
lt[2]: %s komentarų pažymėti kaip brukalai.

en: No comments were caught as spam.
lt: Nėra komentarų pažymėtų kaip brukalai.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
lt[0]: Akismet patvirtino %s komentarą.
lt[1]: Akismet patvirtino %s komentarus.
lt[2]: Akismet patvirtino %s komentarų.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
lt: Nėra komentarų, kuriuos reikėtų patikrinti. Akismet tikrina tik komentarus, kurie yra laukiantys patvirtintino.

en: Comment not found.
lt: Komentaras nerastas.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
lt[0]: %d komentaro nepavyko patikrinti.
lt[1]: %d komentarų nepavyko patikrinti.
lt[2]: %d komentarų nepavyko patikrinti.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
lt[0]: %d komentaras perkeltas į Brukalus.
lt[1]: %d komentarai perkelti į Brukalus.
lt[2]: %d komentarų perkelta į Brukalus.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
lt[0]: Patikrintas %d komentaras.
lt[1]: Patikrinti %d komentarai.
lt[2]: Patikrinta %d komentarų.

en: Comment #%d could not be checked.
lt: Komentaro #%d nepavyko patikrinti.

en: Failed to connect to Akismet.
lt: Nepavyko prisijungti prie Akismet.

en: Comment #%d is not spam.
lt: Komentaras #%d nėra brukalas.

en: Comment #%d is spam.
lt: Komentaras #%d yra brukalas.

note: translators: %s: number of false positive spam flagged by Akismet
en: %s false positive | %s false positives
lt[0]: Klaidingai pažymėtų kaip brukalas: %s
lt[1]: Klaidingai pažymėtų kaip brukalas: %s
lt[2]: Klaidingai pažymėtų kaip brukalas: %s

note: translators: %s: number of spam missed by Akismet
en: %s missed spam | %s missed spam
lt[0]: Nesugautų brukalų: %s
lt[1]: Nesugautų brukalų: %s
lt[2]: Nesugautų brukalų: %s

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
lt: Jūs neturite Akismet prenumeratos plano.

en: Your Akismet subscription is suspended.
lt: Jūsų Akismet prenumerata yra sustabdyta.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
lt: Jūsų Akismet prenumerata yra atšaukta.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
lt: Nepavyko įvykdyti apmokėjimo. Prašome <a href="%s" target="_blank">atnaujinti savo mokėjimo informaciją</a>.

en: Please update your payment information.
lt: Prašome atnaujinti savo mokėjimo informaciją.

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
lt: <strong>Beveik baigta</strong> - sukonfigūruokite Akismet ir atsisveikinkite su brukalais

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
lt[0]: Akismet Jums sutaupė %d minutę!
lt[1]: Akismet Jums sutaupė %d minutes!
lt[2]: Akismet Jums sutaupė %d minučių!

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
lt[0]: Akismet Jums sutaupė %d valandą!
lt[1]: Akismet Jums sutaupė %d valandas!
lt[2]: Akismet Jums sutaupė %d valandų!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
lt[0]: Akismet Jums sutaupė %s dieną!
lt[1]: Akismet Jums sutaupė %s dienas!
lt[2]: Akismet Jums sutaupė %s dienų!

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
lt: Akismet sustabdo brukalus, o Jūs galite susitelkti į svarbesnius darbus.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
lt: Nepavyksta prisijungti prie akismet.com. Prašome peržiūrėti mūsų  <a href="%s" target="_blank">gidą apie ugniasienes</a> bei patikrinti savo serverio nustatymus.

en: The API key you entered could not be verified.
lt: Jūsų įvesto rakto nepavyko patvirtinti.

note: translators: The placeholder is a URL to the Akismet contact form.
en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
lt: Jei turite klausimų, <a href="%s" target="_blank">susisiekite su mūsų pagalbos komanda</a>.

note: translators: the placeholder is a clickable URL to the Akismet account upgrade page.
en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
lt: Nuo 2012-ųjų Akismet įvedė prenumeratos planus visoms paskyroms (netgi nemokamoms). Jūsų paskyrai nepriskirtas joks planas, todėl <a href="%s" target="_blank">prisijunkite prie savo paskyros</a> ir pasirinkite planą.

en: All systems functional.
lt: Visos funkcijos veikia.

en: Enabled.
lt: Įjungta.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
lt: Akismet susidūrė su problema apdorojant paskiausią SSL užklausą ir išjungė ją. Netrukus SSL vėl bus pradėta naudoti užklausose.

en: Temporarily disabled.
lt: Laikinai išjungta.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
lt: Jūsų serveris nekuria SSL užklausų; susisiekite su savo hostingo paslaugų tiekėju ir paprašykite įjungti palaikymą SSL užklausoms.

en: Disabled.
lt: Išjungta.

en: SSL status
lt: SSL statusas

en: This comment was reported as not spam.
lt: Pranešta, kad šis komentaras nėra brukalas.

en: This comment was reported as spam.
lt: Šis komentaras pažymėtas kaip brukalas.

en: Manually enter an API key
lt: Įveskite API raktą rankiniu būdu

en: Contact Akismet support
lt: Susisiekti su Akismet pagalba

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
lt: Nesijaudinkite! Susisiekite ir mes pagelbėsime.

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is suspended.
lt: Prenumerata sustabdyta: %s

note: translators: %s is the WordPress.com email address
en: Your subscription for %s is cancelled.
lt: Prenumerata atšaukta: %s

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
lt: Įvestas raktas yra neteisingas. Patikrinkite, ar tikrai jį įvedėte be klaidų.

en: There is a problem with your API key.
lt: Yra problemų su jūsų raktu.

note: translators: the placeholder is a clickable URL to the Akismet account upgrade page.
en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
lt: Galite padėti kovoti su brukalais ir pagerinti savo paskyrą <a href="%s" target="_blank">šiek tiek paremdami</a>.

note: translators: The placeholder is a URL. translators: The placeholder is a URL to the Akismet contact form.
en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
lt: Susisiekite su <a href="%s" target="_blank">Akismet pagalba</a>.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
lt: Užeikite į savo <a href="%s" target="_blank">Akismet paskyros puslapį</a> norėdami vėl įjungti prenumeratą.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
lt: Jūsų ugniasienė gali blokuoti Akismet prisijungimą prie API. Susisiekite su talpintoju ir parodykite <a href="%s" target="_blank">mūsų ugniasienių gidą</a>.

note: translators: The placeholder is a URL.
en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
lt: Jūsų serverio administratorius yra išjungęs PHP funkciją <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet negali tinkamai dirbti, kol taip yra.</strong>  Susisiekite su serverio administratoriumi ir pateikite <a href="%s" target="_blank">šią informaciją apie Akismet reikalavimus</a>.

en: Network functions are disabled.
lt: Tinklo funkcijos yra išjungtos.

note: translators: the placeholder is a clickable URL that leads to more information regarding an error code.
en: For more information: %s
lt: Daugiau informacijos: %s

note: translators: The placeholder is an error code returned by Akismet.
en: Akismet error code: %s
lt: Akismet klaidos kodas: %s

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
lt: Akismet dar nepatikrino kai kurių komentarų. Jie laikinai perkelti į laukiančių patvirtinimo komentarų sąrašą ir bus automatiškai patikrinti vėliau.

en: Akismet has detected a problem.
lt: Akismet aptiko problemą.

en: Change
lt: Pakeisti

en: Upgrade
lt: Pagerinti

en: Next billing date
lt: Kita mokėjimo data

en: Active
lt: Aktyvi

en: No subscription found
lt: Prenumeratų nerasta

en: Missing
lt: Nerasta

en: Suspended
lt: Sustabdyta

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Disconnect this account
lt: Atsijungti nuo šios paskyros

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
lt[0]: Komentarai, esantys <a href="%1$s">Brukalų aplanke</a> ir senesni nei %2$d diena, yra ištrinami automatiškai.
lt[1]: Komentarai, esantys <a href="%1$s">Brukalų aplanke</a> ir senesni nei %2$d dienos, yra ištrinami automatiškai.
lt[2]: Komentarai, esantys <a href="%1$s">Brukalų aplanke</a> ir senesni nei %2$d dienų, yra ištrinami automatiškai.

en: Note:
lt: Pastaba:

en: Always put spam in the Spam folder for review.
lt: Visada perkelti brukalus į Brukalų sąrašą peržiūrai.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
lt: Iš karto ištrinti akivaizdžiausius brukalus, Jums net nerodant.

en: Show the number of approved comments beside each comment author.
lt: Prie kiekvieno komentaro autoriaus rodyti, kiek jo komentarų yra patvirtinta.

en: Accuracy
lt: Tikslumas

en: All time
lt: Iš viso

en: Spam blocked | Spam blocked
lt[0]: Sugauta brukalų

en: Past six months
lt: Paskutiniai 6 mėn.

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
lt: <a href="%1$s">Atnaujinkite WordPress</a> į naujausią versiją arba <a href="%2$s">grįžkite prie Akismet 2.4</a>.

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
lt: Akismet %s veikia tik su WordPress %s ar naujesne versija.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
lt: Akismet patvirtino šį komentarą per automatinę pakartotinę patikrą.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
lt: Akismet pagavo šį komentarą kaip brukalą per automatinę pakartotinę patikrą.

note: translators: The placeholder is a username.
en: %s reported this comment as not spam.
lt: %s pranešė, kad šis komentaras nėra brukalas.

note: translators: The placeholder is a username.
en: %s reported this comment as spam.
lt: %s pranešė, kad šis komentaras yra brukalas.

note: translators: %1$s is a username; %2$s is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: %1$s changed the comment status to %2$s.
lt: %1$s pakeitė komentaro būseną į %2$s

note: translators: The placeholder is an error response returned by the API server.
en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
lt: Akismet negalėjo patikrinti komentaro (atsakas: %s), bet vėliau automatiškai bus pabandyta dar kartą.

en: Akismet cleared this comment.
lt: Akismet patvirtino šį komentarą.

note: translators: The placeholder is a short string (like 'spam' or 'approved') denoting the new comment status.
en: Comment status was changed to %s
lt: Komentaro būsena pakeista į %s

en: Akismet caught this comment as spam.
lt: Akismet pažymėjo šį komentarą kaip brukalą.

note: translators: The placeholder is the number of pieces of spam blocked by Akismet.
en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
lt[0]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalą</strong>
lt[1]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalus</strong>
lt[2]: <strong>Akismet</strong> užblokavo <strong class="count">%1$s brukalų</strong>

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Spam Blocked
lt: Blokuota brukalų

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
lt: Rodyti Akismet sugautų brukalų skaičių

en: Akismet Widget
lt: Akismet valdiklis

en: Cleaning up spam takes time.
lt: Brukalų valymas šiek tiek užtrunka.

note: translators: The Akismet configuration page URL.
en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
lt: Patikrinkite savo <a href="%s">Akismet konfigūraciją</a> ir susisiekite su tinklaraščio talpintoju, jei problema kartosis.

note: translators: The placeholder is an amount of time, like "7 seconds" or "3 days" returned by the function human_time_diff().
en: %s ago
lt: prieš %s

en: %s approved | %s approved
lt[0]: %s patvirtintas
lt[1]: %s patvirtinti
lt[2]: %s patvirtinta

en: History
lt: Istorija

en: View comment history
lt: Peržiūrėti komentaro istoriją

en: Un-spammed by %s
lt: %s pažymėjo kaip ne brukalą

en: Flagged as spam by %s
lt: %s pažymėjo kaip brukalą

en: Cleared by Akismet
lt: Akismet patvirtino

en: Flagged as spam by Akismet
lt: Akismet pažymėjo kaip brukalą

en: Awaiting spam check
lt: Laukiama brukalų paieškos

note: translators: The placeholder is an error response returned by the API server.
en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
lt: Akismet nepavyko patikrinti šio komentaro iš naujo (atsakas: %s)

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
lt: Akismet patikrino iš naujo ir patvirtino šį komentarą.

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
lt: Akismet patikrino iš naujo ir pažymėjo šį komentarą kaip brukalą.

en: Check for Spam
lt: Ieškoti brukalų

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
lt: <a href='%s'>Brukalų sąrašas</a> yra tuščias.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
lt[0]: Brukalų sąraše yra <a href="%2$s">%1$s komentaras</a>.
lt[1]: Brukalų sąraše yra <a href="%2$s">%1$s komentarai</a>.
lt[2]: Brukalų sąraše yra <a href="%2$s">%1$s komentarų</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
lt: <a href="%s">Akismet</a> apsaugo Jūsų tinklalapį nuo brukalų.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
lt[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> Jus jau apsaugojo nuo %2$s brukalo.
lt[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> Jus jau apsaugojo nuo %2$s brukalų.
lt[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> Jus jau apsaugojo nuo %2$s brukalų.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
lt[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> apsaugojo Jūsų tinklaraštį nuo <a href="%2$s">%3$s brukalo</a>.
lt[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> apsaugojo Jūsų tinklaraštį nuo <a href="%2$s">%3$s brukalų</a>.
lt[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> apsaugojo Jūsų tinklaraštį nuo <a href="%2$s">%3$s brukalų</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
lt: Brukalai

en: Cheatin&#8217; uh?
lt: Čytini, ane?

en: Akismet Support
lt: Akismet pagalba

en: Akismet FAQ
lt: Akismet DUK

en: For more information:
lt: Daugiau informacijos:

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
lt: Paskyros būsena - aktyvi, atšaukta ar sustabdyta

en: Status
lt: Būsena

en: The Akismet subscription plan
lt: Akismet prenumeratos planas

en: Subscription Type
lt: Prenumeratos tipas

en: Account
lt: Paskyra

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
lt: Pasirinkite, ar dažniausius brukalus sunaikinti automatiškai ar tik perkelti į brukalų sąrašą.

en: Strictness
lt: Griežtumas

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
lt: Prie kiekvieno komentaro autoriaus komentarų puslapyje rodyti, kiek jo komentarų yra patvirtinta.

en: Comments
lt: Komentarai

en: Enter/remove an API key.
lt: Įrašykite/ištrinkite API raktą.

en: API Key
lt: API raktas

en: Akismet Configuration
lt: Akismet nustatymai

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
lt: Šiame puslapyje galite peržiūrėti Akismet statistiką.

en: Akismet Stats
lt: Akismet statistika

en: Click the Use this Key button.
lt: Paspauskite mygtuką „Naudoti šį raktą“.

en: Copy and paste the API key into the text field.
lt: Nukopijuokite ir įklijuokite API raktą į tekstinį laukelį.

en: If you already have an API key
lt: Jei API raktą jau turite

en: Enter an API Key
lt: Įrašykite API raktą

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
lt: Sukurkite paskyrą %s ir gaukite API raktą.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
lt: Norėdami šiame tinklalapyje aktyvuoti Akismet, turite įrašyti API raktą.

en: New to Akismet
lt: Pirmas kartas su Akismet

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
lt: Šiame puslapyje galite nustatyti Akismet įskiepį.

en: Akismet Setup
lt: Akismet nustatymai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Re-adding...
lt: Vėl pridedama...

en: (undo)
lt: (atšaukti)

en: URL removed
lt: Nuoroda pašalinta

en: Removing...
lt: Šalinama...

en: Remove this URL
lt: Pašalinti nuorodą

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Comment History
lt: Komentaro istorija
