Plugins - Admin Menu Editor - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: You don't have permission to use Admin Menu Editor Pro.
lt: Neturite leidimo naudoti "Admin Menu Editor Pro".

en: Access denied. Invalid nonce.
lt: Prieiga uždrausta. Netinkamas nonce.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

note: Description of the plugin
en: Lets you directly edit the WordPress admin menu. You can re-order, hide or rename existing menus, add custom menus and more.
lt: Leidžia tiesiogiai redaguoti WordPress administratoriaus meniu. Galite pertvarkyti, paslėpti ar pervadinti esamus meniu, pridėti pasirinktinius meniu ir dar daugiau.
